“Warto rozmawiać” – warto wiedzieć o pandemii…

W tym tygodniu telewizja TVP 1 wyemitowała program Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”. Wywołał on nieco kontrowersji i zaskoczył przekazem jak na media publiczne. Zaproszeni goście podważali rządową strategię walki z koronawirusem.

Podczas audycji padło wiele krytycznych uwag do działań, które podjęto w ramach wali z pandemią. Epidemiolog dr Zbigniew Hałat mówił o potrzebie rozliczenia rządu za nadmiarowe zgony sięgające 100 tys. ludzi. Pospieszalski stwierdził, że walcząc z koronawirusem, odnotowaliśmy zapaść w leczeniu innych groźnych, przewlekłych chorób. Publicysta Warsaw Enterprise Institute Tomasz Wróblewski zauważył, że w historii świata mieliśmy setki zaraz, a ta jest jedną z mniej szkodliwych, jeśli chodzi o śmiertelność. Dr Zbigniew Martyka oznajmił, że lockdown nic nie daje i absolutnie nie hamuje rozprzestrzeniania się wirusa, a mecenas Piotr Schramm odniósł się do noszenia maseczek, jako niezgodne z jakąkolwiek wiedzą medyczną.

Zapraszamy do obejrzenia omawianego odcinka “Warto rozmawiać”

 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta
Elżbieta
18 dni temu

WHO WYPUŚCIŁO DANE DOTYCZĄCE GRYPY.
Grypy nie ma bo skończył się na nią patent więc zmienili nazwę i ogłosili plandemię. W 2015 został zgłoszony świrusowy patent : US10130701B2 i będzie aktywny do 23.07.2035.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2143713829096132&id=100003726086651&sfnsn=mo

Elżbieta
Elżbieta
18 dni temu

PILNE! Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”. Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg.… Czytaj więcej »

Elżbieta
Elżbieta
18 dni temu

Strona Mirosława Dakowskiego – Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady i mogą zmieść ludzkość z powierzchni Ziemi
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30729&Itemid=47