Ogólnopolski konkurs matematyczny TopMaths online – dla uczniów oraz dorosłych

Foto: Pixabay

„TopMaths” to wyjątkowa zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To także szansa sprawdzenia swojej wiedzy z szerokiego zakresu, związanego z „królową nauk”. Niniejszym zapraszamy do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu. Konkurs już 29 kwietnia!

Ogólnopolski konkurs matematyczny – TopMaths zaadresowano do wszystkich miłośników matematyki, którzy zechcą spróbować swoich sił z zadaniami ze wspomnianej dziedziny naukowej. Uczestnikami mogą być nie tylko uczniowie z obszaru całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, ale również osoby dorosłe.

Konkurs „TopMaths” odbędzie się online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w serwisie. Zostanie on przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

Pytania, z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu są zgodne z najnowszą podstawą programową. Opracowali je nauczyciele matematyki, dlatego też ich rozwiązywanie będzie doskonałym treningiem dla uczniów klas 8 i maturalnych. (Przykładowo, w konkursie dla szkół średnich, znajdą się pytania z zakresu materiału występującego na maturze podstawowej oraz rozszerzonej).

Warto doczytać szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Sandomierzu

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments