Akcja #DzieńSzpilek w Social Mediach

0
205

Akcję zainicjował sklep Moliera2 oraz fundacja Alivia. By wziąć udział w akcji wystarczy założyć swoją ulubioną parę butów na wysokim obcasie (minimum 5 cm), zrobić zdjęcie, opublikować je na portalu społecznościowym i oznaczyć hashtagiem #DzienSzpilek. Moliera 2 przekaże wtedy 2 zł na rzez fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Regulamin nie przewiduje ograniczeń co do płci. Szpilki do fotografii mogą założyć dzieci a także zwierzęta.

Pierwsza edycja akcji odbyła się w zeszłym roku, wzięły w niej udział celebrytki i gwiazdy takie jak: Beata Kozidrak, Małgorzata Rozenek, Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec czy Hanna Lis. Udało się wówczas zebrać 31 250 zł.

Środki zebrane w tym roku zostaną przekazane organizacji Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Za zebrane pieniądze będzie można kupić drogie, nierefundowane, ratujące życie leki, sfinansować terapie i rehabilitacje i utrzymać Klinikę Mentalną. To unikatowe i jedyne takie miejsce na mapie Polski, gdzie na wsparcie psychologiczne mogą liczyć nie tylko pacjenci, ale także ich rodzice.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments