Zwycięstwo KTS Tarnobrzeg. MP Dziennikarzy. Wideo i foto relacja.

W piątek 03.09.2021r. zakończyły się II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie Stołowym, które odbywały się hali MOSiR Tarnobrzeg. Przed meczem inaugurującym nowy sezon w ekstraklasie kobiet pomiędzy KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg a MKS Skarbek Tarnowskie Góry odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla zwycięzców. Organizatorem zawodów dziennikarzy był Polski Związek Tenisa Stołowego, KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg i Urząd Miasta Tarnobrzeg.
Na starcie Mistrzostw stanęło 20 zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali w 2. kategoriach wiekowych. W kat. 39 lat  i młodsi zwyciężył Paweł Gąsiorowski z Magazynu Polski Ping Pong, 2msc. Krzysztof Staniszewski z Nowe Brzesko, 3msc. Kamil Robuta z Tygodnika Nadwiślańskiego. W kat. 40 lat i starsi zwyciężył Roman Błaszczyk z Radio Plus Gorzów, 2msc. Wojciech Konończuk z Gazety Współczesnej, 3 msc. Bartłomiej Wisz z Polskiego Radia Rzeszów.
Po ceremonii, gdzie głównymi bohaterami byli dziennikarze przyszedł czas na rywalizację ligową do której przystąpiły 30-krotne, aktualne Mistrzynie Polski z Tarnobrzega oraz beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej z Tarnowskich Gór.
Mecz był jednostronnym widowiskiem i nie dostarczył większych emocji. Zdecydowane zwycięstwo miejscowych zawodniczek 3:0, a przyjezdnym udało się w całym meczu “urwać” zaledwie jednego seta.
KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg – MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 3:0
Pojedynki:
Eliza SAMARA – Natalia SZYMCZK 3:0 (11-9,11-1,11-7)
Agata ZAKRZEWSKA – Julia TOMECKA 3:0 (11-1,11’7,12-10)
Aleksandra MICHALAK – Klaudia FRANASZVZUK 3:1 (11-6,11-5,9-11,11-9)
Już w niedzielę do Tarnobrzega przyjeżdża aktualny wicemistrz Polski KU AZS UE Wrocław i możemy się spodziewać bardziej zaciętego widowiska. Początek spotkania o godz. 16:00, serdecznie zapraszamy kibiców na obiekty MOSiR w Tarnobrzegu, a kto nie może być osobiście ma okazję obejrzeć to spotkanie za pośrednictwem naszego portalu. Transmisja na kanale YouTube 4miasta TV. Zachęcamy do subskrypcji. Link: www.youtube.com/channel/UCAJpkfgPN3BmXEM4ecBPrTA?sub_confirmation=1

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments