Siarka po remisie z KSZO zagra z Wólczanką

0
183
Piłkarze Siarki podczas meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / fot. Marek Jedynak

Siarka Tarnobrzeg po ostatnim remisie i przeciętnej grze z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (szczególnie słabo zagrali zawodnicy z formacji ofensywnej), zmierzy się w sobotę w ramach 17. kolejki rozgrywek III ligi gr. IV z Wólczanką Wólka Pełkińska na wyjeździe.

Pierwszą połowę meczu w Tarnobrzegu lepiej rozpoczęli piłkarze gospodarzy, którzy trafili bramkę z rzutu karnego w 8 minucie za sprawą Mateusza Janeczko. Przyjezdni z Ostrowca Świętokrzyskiego zdążyli wyrównać stan gry w ciągu pierwszych 45 minut, bo futbolówkę do siatki w 41 minucie posłał Jakub Chrzanowski.

W drugiej części gry po raz kolejny trafił Janeczko, który wyprowadził znowu Siarkę na prowadzenie. W tym momencie spotkania gospodarze mogli wykorzystać mnóstwo szans na powiększenie dorobku bramkowego. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na piłkarzach Grzegorza Opalińskiego i w 91 minucie bramkę wyrównującą stan gry zdobył Przemysław Dwórzyński.

Mecz w Wólce Pełkińskiej szansą dla napastników

Ofensywni piłkarze Siarki Tarnobrzeg mogą teraz zareagować na ostatnie słowa krytyki po meczu z KSZO pod swoim adresem i nieco zrehabilitować się meczu z wyżej sklasyfikowaną w tabeli Wólczanką. Początek meczu 17. kolejki 3 ligi grupy 4 już w sobotę o godzinie 13:00.

Można spodziewać się płatnej transmisji na żywo z tego meczu, realizowanej za pomocą serwisu TVCOM.pl.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments