Potańcówka w Technicznym Ogrodzie pod hasłem potańcz i pomóż

W Technicznym Ogrodzie w Gorzycach w najbliższy czwartek 22 lipca odbędzie się I Gorzycka Potańcówka na świeżym powietrzu, pod hasłem potańcz i pomóż. Czy Gorzycom uda się roztańczyć swoich mieszkańców, podobnie jak ma to miejsce w wielu dużych miastach? Czy uda się pomóc w zbiórce środków na leczenie Wiktorka Drupki z Trześni?

Impreza odbędzie się w godzinach 17.00 – 21.30. Muzyczne show poprowadzi miłośnik rolnictwa i oczywiście dobrej muzyki – wodzirej DJ Sławek Rękas. Zapewne będzie wesoło i tanecznie, a “na parkiecie” królować będą przeboje lat 80-tych i 90-tych. Zabrzmią także i współczesne hity, a dodatkowo będzie można pośpiewać przy dźwiękach akordeonu i innych instrumentów.
Wójt gminy Gorzyce wraz z całą ekipą Wiktora zapraszają do wspólnej zabawy całe rodziny, dzieci, seniorów. Wszystkich, którzy nie chcą już siedzieć w domach, lecz aktywnie – poruszać się w gorących, wakacyjnych rytmach. O godz. 20.00 w Technicznym Ogrodzie wszyscy zatańczą belgijkę.
Przy okazji dobrej zabawy będzie można wspomóc leczenie Wiktora Drupki z Trześni. To nie pierwsza akcja pomocy temu chłopcu i jego rodzinie. W minioną sobotę odbył się zlot charytatywny, podczas którego zbierano fundusze na rehabilitację i leczenie chłopca. Potrzeby jednak są wciąż duże, dlatego podczas Gorzyckiej Potańcówki rodzina i przyjaciele Wiktora będą sprzedawać grillowe specjały. Zachęcamy do kupna, gdyż wszystkie, zebrane w ten sposób pieniądze, zasilą konto Wiktora, przeznaczone na leczenie.
Źródło: Gmina Gorzyce
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments