Posiłek dla medyków od DEZAMETU

0
348
bty

Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli Mensa Qul od 15 grudnia 2020 roku realizuje projekt pn. “Posiłek na sygnale”. Akcja realizowana jest dzięki wsparciu finansowemu wielu firm, między innymi Zakładów Metalowych Dezamet S. A.

Nawiązując do akcji “Posiłek dla Medyka” z początku pandemii COVID-19, teraz pod hasłem “Posiłek na sygnale”, Fundacja Uniwersytecka Mensa Qul dostarczy dla Personelu Medycznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli od grudnia do marca 1.220 posiłków. Ponownie nasz zakład stanął na wysokości zadania finansując prawie czterysta posiłków.

Poprzez realizację projektu “POSIŁEK NA SYGNALE”, Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli oraz Partnerzy projektu – w tym Zakłady Metalowe Dezamet S. A., pragną okazać solidarność
i wsparcie  dla wszystkich służb medycznych w tej wyjątkowo trudnej pandemicznej rzeczywistości. Jest to wyraz wdzięczności dla Ratowników Medycznych, Pracowników SOR oraz innych służb pracujących na pierwszej linii w walce z COVID-19. Niech to nowe doświadczenie, które obecnie zdobywamy, umocni nas we wzajemnej solidarności i odpowiedzialności.

Asortyment Zakładów Metalowych Dezamet S.A. obejmuje różne rodzaje amunicji artyleryjskiej, moździerzowej i granatnikowej. Firma również świadczy usługi i realizuje sprzedaż w zakresie produkcji cywilnej oraz obróbki metali, a także posiada akredytowane laboratorium pomiarowe i badawcze. Jest laureatem wielu wyróżnień, w tym prestiżowej nagrody Defender, przyznawanej podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. W 2019 roku Dezamet obchodził jubileusz 80-lecia istnienia.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments