Policjanci zatrzymali poszukiwanego – wpadł, bo jechał rowerem w stanie nietrzeźwości

Foto: KMP w Tarnobrzegu

Do zakładu karnego trafił 39-letni mieszkaniec gminy Gorzyce. Mężczyzna był poszukiwany przez tarnobrzeski sąd. Wpadł, gdy jechał rowerem, mając w organizmie promil alkoholu. 39-latka zatrzymali policjanci ruchu drogowego na drodze w Trześni.

Wczoraj po godz. 10 policjanci ruchu drogowego, pełniący służbę na terenie gminy Gorzyce, zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Jechał on drogą w miejscowości Trześń, a styl jego jazdy wskazywał, że jest nietrzeźwy. Mundurowi nie mylili się. W trakcie prowadzonej kontroli, policjanci wyczuli od kierującego alkohol. Wylegitymowali mężczyznę. Po zbadaniu okazało się, że 39-letni mieszkaniec gminy Gorzyce miał w organizmie promil alkoholu.

Szybko okazało się, że to nie jedyne przewinienie na koncie mężczyzny. Policjanci ustalili bowiem, że jest on poszukiwany przez tarnobrzeski sąd, do odbycia kary pozbawienia wolności.

39-latek najpierw trafił więc do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego. Za kierowanie jednośladem w stanie nietrzeźwości policjanci skierują wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments