Policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami

0
142
KMP w Tarnobrzegu

Za posiadanie środków odurzających odpowie 37-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna na widok radiowozu schował się za garaż. Podczas podjętej interwencji funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. 

Wczoraj, przed godz. 15, policjanci, pełniący służbę na terenie Tarnobrzega, zauważyli w rejonie stawów hodowlanych przy ul. M. Curie-Skłodowskiej mężczyznę, który na widok oznakowanego radiowozu schował się za pobliski garaż.

Mundurowi postanowili sprawdzić, przyczynę nerwowego zachowania mężczyzny. W trakcie prowadzonej interwencji mężczyzna zachowywał się nerwowo, nie potrafił w logiczny sposób wytłumaczyć w jakim celu przebywa w tym miejscu i drżały mu ręce. Jak się okazało się, 37-letni mieszkaniec Tarnobrzega posiadał przy sobie susz roślinny oraz szklaną lufkę.

Funkcjonariusze przewieźli 37-latka do jednostki. Policyjny tester potwierdził, że zabezpieczony susz to środki odurzające w postaci konopi indyjskich. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a policjanci przedstawili mu zarzut, do którego się przyznał.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie narkotyków jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments