Policjanci zatrzymali 22-latka, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Foto: Policja

Tarnobrzescy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 22-latka. Niemiecki wymiar sprawiedliwości wydał za mężczyzną Europejski Nakaz Aresztowania za ciężkie uszkodzenie ciała, pobicie oraz znieważenie i naruszenie nietykalności niemieckich policjantów. Wpadł w ręce funkcjonariuszy, na jednej z tarnobrzeskich ulic.

Policjanci z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu poszukiwali 22-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Niemiecki wymiar sprawiedliwości wystawił za mężczyzną Europejski Nakaz Aresztowania. A to w związku z naruszeniem prawa, którego tarnobrzeżanin dopuścił się na terenie tego kraju w 2019 roku. Mężczyzna popełnił szereg przestępstw, podejrzany jest m.in. o ciężkie uszkodzenie ciała, pobicie oraz znieważenie i naruszenie nietykalności niemieckich policjantów.

Z informacji, jakie posiadali tarnobrzescy policjanci wynikało, że 22-latek przebywał poza granicami naszego kraju. W związku z tym, funkcjonariusze szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania.

W minioną sobotę, przed godz. 16, kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, kiedy szedł chodnikiem, na jednym z tarnobrzeskich osiedli. Był bardzo zaskoczony widokiem policjantów. Mężczyzna trafił do aresztu. Teraz sąd podejmie decyzję, co do dalszego losu 22-latka.

Źródło: Podkarpacka Policja

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments