Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

Foto: Miasto i Gmina Baranów Sandomierski

Od poniedziałku 1 marca br. funkcję Kierownika Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim pełni mł. asp. Jan Piechota. Dotychczasowy funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zastąpił st. asp. Roberta Stępnia, pełniącego tę funkcję od 2014 roku.

Młodszy aspirant Jan Piechota to mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego. Funkcjonariuszem Policji jest od maja 2012 roku. To także policyjny instruktor taktyki i techniki interwencji, finalista ogólnopolskiego turnieju par patrolowych z 2013 roku. Służbę rozpoczął w Wydziale Prewencji KMP w Tarnobrzegu. W okresie od kwietnia 2014 do lutego 2020 roku był funkcjonariuszem Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KMP w Tarnobrzegu. Prywatnie – mąż i pasjonat piłki nożnej.

Z kolei ustępujący z funkcji kierownik posterunku st. asp. Robert Stępień, będzie sprawował funkcję Pomocnika Dyżurnego KMP w Tarnobrzegu. Funkcjonariusz ten, przez wiele lat związany z baranowską jednostką, był Kierownikiem Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim od 2014 roku.

Życzymy wytrwałości, satysfakcji z realizacji zadań na nowo powierzonych stanowiskach oraz sukcesów w codziennej służbie.

Źródło: Miasto i Gmina Baranów Sandomierski

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments