Miłośnicy Mazdy nie zawiedli, zaprezentowali swe samochody w Tarnobrzegu

Foto: Katarzyna Opioła

W tegorocznym, organizowanym już po raz piąty w Tarnobrzegu, zlocie uczestniczyły 24 załogi. W miniony weekend, 17-18 lipca, nad Jeziorem Tarnobrzeskim, ale też przed Zamkiem Dzikowskim lśniły w słońcu samochody z różnych stron polski. Przyjechały z Rewy, Warszawy, Radomia, Kielc, Opoczna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Mysłowic, Olkusza, Stalowej Woli, Krakowa, Zaklikowa, Chwałowic i Starachowic.

Nie zabrakło przedstawicieli gospodarzy, a tym samym tablic „RT”. Nad Jeziorem Tarnobrzeskim rozegrano doroczny konkurs o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega pod nazwą „Slalom z łukiem”.  Pierwsze miejsce przypadło załodze z Mysłowic, drugie miejsce wywalczyła ekipa z Radomia, natomiast puchar za miejsce trzecie pojechał do Chwałowic. Jazdę po torze wyścigowym, rozgrywaną na symulatorze, wygrała reprezentacja Kielc, drugie miejsce na podium przypadło ekipie z Rewy, trofeum za trzecie powędrowało do Warszawy.

Zlot swoim patronatem objął Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek. Wśród gości specjalnych tarnobrzeskiego zlotu była załoga Salonu Mazdy D&R Czach Rzeszów, ale przede wszystkim Ania i Kamil, wychowankowie Domu Dziecka w Skopaniu. To właśnie dla nich miłośnicy Mazdy podczas tegorocznego spotkania w Opocznie zebrali fundusze i ufundowali kurs na prawo jazdy kat. B. W imieniu dzieciaków serdecznie dziękujemy!

Źródło: Urząd Miasta Tarnobrzeg

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments