LIVE: KPS Siarka Tarnobrzeg – MKS Wisłok Strzyżów. Gospodarze powalczą o drugie zwycięstwo

0
149
KPS Siarka Tarnobrzeg zagra z MKS-em Wisłok Strzyżów

W ramach 7. kolejki I ligi podkarpackiej siatkówki mężczyzn KPS Siarka Tarnobrzeg podejmie dziś (21.11.2020) w lokalnej hali MOSiR MKS Wisłok Strzyżów, którego jak dotąd największym sukcesem jest 2. miejsce wywalczone w II lidze w sezonie 2010/2011.

Siatkarze Rafała Hasiaka powalczą we własnej hali o drugie zwycięstwo w sezonie 2020/2021 z ligowym rywalem – MKS-em Wisłok Strzyżów. Tarnobrzeżanie rozegrali na razie 5 meczów i znajdują się na 9. miejscu w ligowej tabeli. Zawodnicy Hasiaka wygrali tylko jedno spotkanie z Klimą Błażowa i urwali dwa sety Głogovii Głogów Małopolski.

Sobotni rywal KPS-u Siarki Tarnobrzeg plasuje się na 6 pozycji, rozegrał dotychczas wszystkie 6 spotkań i zdobył 8 punktów. Wisłok wygrał mecze z jak dotąd najsłabszym AKS V LO Rzeszów oraz z Głogovią Głogów Małopolski. Strzyżowska ekipa przegrała z liderującą ekipą z Rakszawy, UKS Kępą MOSiR Dębica (po tie-break’u), z SST Lubczą Racławówka i Klimą Błażowa.

W tym sezonie w lidze siatkówki mężczyzn decyduje dyspozycja dnia i szczęście, absolutnie nie można się kierować poszczególnymi wynikami.

Dzisiaj również może być ciekawie w Tarnobrzegu, dlatego zapraszamy od 17 na naszą transmisję na żywo z komentarzem, dostępną pod adresem:

https://www.facebook.com/events/2764970583750513/

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments