Jest jeszcze szansa na szczepionkę firmy Johnson&Johnson

Foto: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu

Kilkaset osób zaszczepiło się w miniony weekend, 12 i 13 czerwca, w Starostwie Powiatowym w Tarnobrzegu. Ze szczepień skorzystali nie tylko mieszkańcy powiatu i samego Tarnobrzega, ale też liczni przyjezdni z sąsiednich miast.

Służby medyczne ze Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie nie miały chwili wytchnienia i pracowały w sobotę od godziny 9.00 do 16.00, a w niedzielę nawet  dłużej. Chętnych nie brakowało, bo starostwo zaoferowało szczepienia produktem firmy Johnson&Johnson, a więc szczepionką jednorazową.

Zainteresowanych szczepionką nie odstraszyli nawet antyszczepionkowcy, którzy ustawili się przed wejściem do budynku.

Zaszczepione osoby dopytywały, czy podobna akcja prowadzona będzie też w kolejny weekend. – Wszystkich zainteresowanych informuję, że w starostwie akcji już nie będzie, ale szczepionki, które nam pozostały będą dostępne w punkcie szczepień nowodębskiego szpitala przy ul. Marii Curie Skłodowskiej – mówi Sylwia Rawska ze Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu. Żeby skorzystać z pozostałych z weekendowej akcji szczepionek firmy Johnson&Johnson, trzeba zadzwonić pod numer 784 509 738.

Przypominamy też, że w nowodębskim szpitalu funkcjonuje już drugi punt szczepień, gdzie podawana jest szczepionka firmy Pfizer. By z niej skorzystać, można zarejestrować się albo przez infolinię, dzwoniąc pod numer 989 albo przez Internetowe Konto Pacjenta. Albo też, dzwoniąc bezpośrednio do nowego punktu szczepień, mieszczącego się w budynku Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Chorób Płuc przy ul. Kościuszki 1C pod numer 604 290 009.

Punkt jest otwarty w poniedziałki, wtorki i soboty od godz. 8:00 do 10:30, w środy, czwartki i piątki od godz. 15:00 do  17:30.

Weekendowe szczepienia zorganizowano w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 przy współudziale NFZ, Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu oraz Urzędu Miasta Tarnobrzega.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments