Grzegorz Opaliński: Kolejny mecz przegrywamy i wyciągamy, świadczy to o charakterze drużyny

fot. Marek Jedynak

Siarka Tarnobrzeg w środę i sobotę wygrała w 3 lidze zarówno z Podhalem Nowy Targ (2:1) jak i z Avią Świdnik (2:1). Grzegorz Opaliński podkreślił, że Siarkowcy mierzyli się z trudnymi rywalami.

– To był trudny mecz, wiedzieliśmy z kim się mierzymy. Spodziewaliśmy się kontrataków przeciwnika i dobrej gry w bocznych sektorach boiska. Było bardzo gorąco, dla mnie świetne zawody grał Uliczny. Kolejny mecz przegrywamy i wyciągamy, uważam, że świadczy to o charakterze drużyny. Dziękuje za doping kibiców, cieszę się z tego, że licznie nas wspierają. W środę i dzisiaj wygraliśmy trudne mecze i przygotowujemy się do meczu z Podlasiem za tydzień – mówił na pomeczowej konferencji Opaliński.

Poniżej najciekawsze fragmenty meczu Siarka – Avia i pomeczowe wypowiedzi trenerów:

Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik 2:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Maluga 51, 1:1 Bierzało 55, 2:1 Gajewski 88.

Siarka: Kowal – Bury (53 Orzechowski), Józefiak, Bierzało, Sulkowski ż, Duda, Janeczko ż (90+3 Skrzypek), Mróz (46 Wolski ż), Rogala, Wdowiak (62 D’Apollonio), Bałdyga (62 Gajewski). Trener Grzegorz Opaliński.

Avia: Sobieszczyk – Górka (61 B. Mroczek), Kursa, Mykytyn, Dobrzyński, Wójcik ż, Uliczny, Maluga ż (72 Białek), K. Mroczek, Niewęgłowski, Oziemczuk (58 Ceglarz). Trener Łukasz Mierzejewski.

Sędziował Detka (Kielce).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments