Grand Prix Młodzików w badmintonie

0
224
Foto: MKS STAL Nowa Dęba

W Białce Tatrzańskiej w województwie małopolskim rozegrano kolejny w tym roku turniej badmintona Grand Prix Młodzików. Na starcie stanęli wszyscy aktualnie najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całej Polski w tej kategorii wiekowej. W tym doborowym gronie znalazł się również przedstawiciel sekcji badmintona Stali Nowa Dęba, utalentowany zawodnik młodego pokolenia Krystian Wąsik. Z jaki rezultatem?

Krystian w tym turnieju spisał się znakomicie – w grze pojedynczej chłopców, po bardzo dobrej grze wywalczył piąte miejsce.

Jeszcze lepiej poszło Krystianowi w grze podwójnej chłopców. Tu, wspólnie z Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) po rewelacyjnej grze wywalczyli doskonałe drugie miejsce, pokonując w półfinale turniejową dwójkę.
Aktualnie debel Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin) zalicza się do ścisłej krajowej czołówki w kategorii młodzików.
Warto podkreślić, że Krystian dopiero rozpoczął pierwszy sezon w tej kategorii wiekowej, a rozwój jego talentu z każdym sezonem nabiera rumieńców.
Gratulujemy!
Na zdjęciach Krystian Wąsik na podium podczas Grand Prix w Białce Tatrzańskiej.
Źródło: MKS STAL, Miasto i Gmina Nowa Dęba
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments