Do Tarnobrzega przyjeżdża w sobotę lider z Dębicy [LIVE]

0
247
KPS Siarka Tarnobrzeg wygrała z Kępą MOSiR Dębica 3:2
KPS Siarka Tarnobrzeg / Fot. Marek Jedynak

W ramach 11. kolejki I ligi podkarpackiej siatkówki mężczyzn KPS Siarka Tarnobrzeg podejmie UKS Kępę MOSiR Dębica. Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć na żywo z komentarzem. Wystartujemy chwilę przed 17!

Po porażce w Rakszawie siatkarze Piotra Fornala na pewno będą chcieli odbudować swoje morale. Idealną do tego okazją będzie sobotni mecz w Tarnobrzegu z liderem – UKS Kępą MOSiR Dębica.

Przyszły rywal KPS-u Siarki Tarnobrzeg przegrał do tej pory tylko jedno spotkanie, właśnie z Anilaną Rakszawa, przeciwnik ten wyraźnie nie leżał obydwu zespołom w meczach wyjazdowych.

Teraz przewagę własnego parkietu ma Siarka, ale dębiczanie nigdy nie uchodzili za łatwego rywala w starciach z tarnobrzeżanami. Jest to ekipa, której celem jest zdecydowany awans w tym sezonie.

Duet Fornal – Rafał Hasiak będzie miał zatem ciężki orzech do zgryzienia, ale w tej lidze padały już zaskakujące wyniki, więc tym bardziej warto śledzić naszą relację. Startujemy w sobotę 19 grudnia, chwilę przed 17 – bądźcie z nami na kolejnej sportowej transmisji!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments