9 medali dla młodzików UKS Delfin Tarnobrzeg

9 medali zdobyli zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12- letnich w Mielcu.

W sobotę 12 czerwca grupa 12-letnich zawodników z UKS Delfin Tarnobrzeg wystartowała w II rundzie Mistrzostw Młodzików w Mielcu. Zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg przywieźli 9 medali (2 złote, 5 srebrnych i 2 brązowe).

Multimedalistą okazał się Igor Majewski, który w swoich konkurencjach wywalczył 4 krążki na dystansach 400 m stylem dowolnym – złoty medal oraz na dystansach 100 m stylem dowolnym, motylkowym oraz 200 m stylem zmiennym – srebrny medal.            Igor okazał się również najlepszym 12-letnim zawodnikiem zawodów wśród chłopców w wyścigu 400 m stylem dowolnym.

Oprócz Igora medale zdobyli: Nikodem Bajer – złoty medal na 200 m stylem klasycznym i srebrny medal na 100 m stylem klasycznym, Tymoteusz Leżoń srebrny medal na 100 m stylem klasycznym i brązowy medal na 200 m stylem klasycznym, Konrad Szymański srebrny medal na 400 m stylem dowolnym.

Uczniowski Klub Sportowy Delfin Tarnobrzeg na zawodach reprezentowali ponadto: Kaja Augustyniak, Zuzanna Jajko oraz Klaudia Horniak.

Gratulacje dla wszystkich za uzyskane wyniki i poprawione życiówki!

Źródło: UKS Delfin Tarnobrzeg