3 liga. Rozpędzająca się Siarka Tarnobrzeg zagra w sobotę z Jutrzenką

0
208
Na zdjęciu Mateusz Janeczko / Fot. Marek Jedynak

W 18. kolejce III ligi grupy IV Siarka Tarnobrzeg po udanym wyjeździe do Wólki Pełkińskiej zmierzy się na własnym stadionie z Jutrzenką Giebułtów, która nie była w stanie zdobyć choćby punktu w ostatnich trzech kolejkach.

Forma piłkarzy Grzegorza Opalińskiego pomału stabilizuje się. Szkoleniowiec Siarki w ostatnich wywiadach podkreślał, że jego piłkarze ciężko pracują na treningach, a teraz powoli przekłada się to na mecze.

Na pewno jednymi z jasnych punktów są ostatnio Mateusz Janeczko, Kamil Kargulewicz, Michał Bierzało, czy Maciej Kowal, którzy bezpośrednio przyczyniają się do dobrych rezultatów tarnobrzeskiej drużyny.

Na przestrzeni trzech ostatnich kolejek (Podlasie Biała Podlaska 2:3, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 i teraz Wólczanka Wólka Pełkińska 2:1) widzimy progres w drużynie Opalińskiego.

Przy sobotniej wygranej z Jutrzenką Giebułtów tarnobrzescy piłkarze mogą zameldować się w pierwszej szóstce tabeli. Warunkiem jest jednak porażka Stali Stalowa Wola w meczu z wiceliderem z Sieniawy.

Transmisja z tego spotkania realizowana będzie przez serwis tvcom.pl. Mecz w Tarnobrzegu rozpocznie się o godzinie 13.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments