Zieloni vs Czarni. Zwyciężył cel.

1
2281

W niedzielę, 27 grudnia 2020 na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej rozegrano charytatywne spotkanie na rzecz Domu Dziecka OCHRONKA im Św. Brata Alberta w Stalowej Woli. Mecz byłych piłkarzy Stali Stalowa Wola, których podzielono na dwie drużyny zieloną i czarną, był spotkaniem pod patronatem Prezydenta Miasta Stalowa Wola Lucjusza Nadbereżnego i o Puchar Stali Stalowa Wola PSA.

Głównym sponsorem wydarzenia była stalowowolska firma Superior Industries Production Poland Sp. z o. o., która ufundowała stroje meczowe i za około 2 tys. zł suszarkę elektryczną na pranie dla Ochronki.
Ponad godzinne starcie na sztucznym boisku zakończyło się wynikiem 6:1 dla czarnych. Zwycięzcami okazali się jednak wszyscy ponieważ na zakup potrzebnych rzeczy dla Domu Dziecka udało się zebrać, jak nas poinformował koordynator wydarzenia Artur Kielarski, wraz z prowadzonymi przez nasz portal licytacjami 1400 zł.
Licytowane koszulki z autografami piłkarzy zieloną i czarną zakupiło Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola i z tego co nam powiedzieli, koszulki te będą służyć w kolejnych akcjach charytatywnych. Brawo Kibice!
Piłka ufundowana przez Sklep Maraton również dość okazale zasiliła przez licytację konto zbiórki, a najwyższą kwotę podał Mieczysław Sowa.
Catering zapewniła restauracja amerykańska Heaven & Hell – Stalowa Wola.
Zieloni – Czarni 1:6
bramki: Ożóg x2 , Mistrzyk , Radawiec, Cios, Jarosz – Fijarczyk
Zieloni: Artur Kielarski – Artur Lebioda, Piotr Piechniak, Mateusz Nowak, Tomasz Fijarczyk, Piotr Młynarczyk, Michał Partyka, Jacek Orliński, Kamil Garbacz, Karol Korzonek, Kamil Kurek. Trener: Jaromir Wieprzęć.
Czarni: Tomasz Wietecha – Tomasz Pająk, Wojciech Nieradka, Paweł Rybak, Dariusz Bartnik, Damian Sałek, Daniel Radawiec, Adrian Bartnik, Michał Mistrzyk, Mieczysław Ożóg, Jan Cios, Artur Jarosz. Trenerzy: Andrzej Kasiak oraz Dariusz Sajdak.
Wielkie podziękowania dla wszystkich za zorganizowanie tego wydarzenia, udział i wsparcie. Tuż po zakończeniu spotkania zaczęły się rozmowy o kolejnym, które za rok jeśli obostrzenia pandemiczne ustaną powinno być zorganizowane z jeszcze większym animuszem i przełożyć się na większe wsparcie szlachetnego celu.
red. Radosław Brzyski

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Boguś
Boguś
18 dni temu

Bardzo fajna inicjatywa. Brawo!