Wygraj tygodniowy pobyt dla dwóch osób z wyżywieniem w Zakopanem

Kibice wracają na stadiony, a portal 4miasta.pl we współpracy z zakopiańskim Domem Wczasowym “U Jakuba” przygotował dla nich konkurs. Niekoniecznie też trzeba być futbolowym znawcą żeby wziąć w nim udział, wystarczy mieć szczęście. Zabawa będzie polegała na typowaniu wyników meczów Stali Stalowa Wola, Siarki Tarnobrzeg, Wisły Sandomierz, Sokoła Nisko oraz trzech meczów grupowych Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy.

Rozpoczynamy od kolejki rozgrywanej 15 maja, a kończymy meczem reprezentacji ze Szwecją 23 czerwca. Typujemy pod postami, które będą publikowane na fanpage 4miasta.pl. Można obstawić tylko raz na daną kolejkę – rundę. Punkty zdobywamy za trafne wytypowanie rozstrzygnięcia meczu 1pkt oraz 3pkt za dokładne trafienie wyniku bramkowego. Wyjątkiem będą mecze Reprezentacji Polski, które będą punktowane odpowiednio 2 i 6 pkt. Uwaga: edytowane posty nie będą brane pod uwagę. Głosujemy od chwili publikacji konkursowego posta do godziny rozpoczęcia pierwszego meczu danej kolejki, o czym będziemy informować.

Osoba z najwyższą liczbą punktów zdobędzie nagrodę w postaci wrześniowego pobytu w Domu Wczasowym “U Jakuba” z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) w Zakopanem. Termin pobytu ewentualnie do negocjacji z właścicielem ośrodka. Voucher na pobyt od właściciela ośrodka nie podlega wymianie na inną nagrodę. W przypadku większej liczby osób z taką samą liczbą punktów zarządzimy dogrywkę, o której w takim przypadku poinformujemy po podliczeniu punktów.

Sugerujemy lajkowanie i udostępnianie konkursowych postów, za co będziemy wdzięczni. Im więcej nas, tym ciekawsza i lepsza zabawa. Redaktorzy 4miasta.pl w konkursie mogą brać udział, ale nie będą brani pod uwagę na okoliczność nagrody.

Prosimy śledzić nasz fb www.facebook.com/4miasta już wkrótce pierwszy post konkursowy.

Strona naszego sponsora Dom Wczasowy “U Jakuba” http://ujakuba.pl

www.facebook.com/DWUJAKUBA

1. Dane osobowe podane przez Uczestników Konkursu w związku ze zgłoszeniem udziału w Konkursie przetwarzane są na podstawie i w zgodzie z przepisami RODO i innych przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

2. Opublikowanie Zgłoszenia Konkursowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Uczestnika Konkursu na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu. Wyrażając zgodę Uczestnik ma prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu na adres Organizatora (mail: redakcja@4miasta.pl). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

3. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest Organizator, tj. 4miasta.pl z siedzibą w Stalowej Woli Al. Jana Pawła II 134

4. Administrator, w związku z przeprowadzanym Konkursem, przetwarzać będzie następujące dane: nazwa profilu/konta w serwisie Instagram i/lub Facebook.

5. Uczestnik konkursu zgadza się na publikację jego nazwy profilu/konta w serwisie Instagram i/lub Facebook podczas publikacji wyników konkursu oraz na witrynie 4miasta.pl

6. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak niezbędne jest w zakresie związanym z udziałem w Konkursie.

7. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany,
administrowany, ani też tworzony we współpracy z Serwisem Facebook®. Wszelkie pytania,
komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właściciela czy administratora Serwisu Facebook®. Wszelkie dane osobowe i informacje przekazywane przez uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi, a nie właścicielowi czy administratorowi Serwisu Facebook®. Organizatorzwalnia w całości serwis Facebook od jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec Uczestników wynikającej z Konkursu.

8. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną grą losową przewidzianą w ustawie z dnia z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (tj. Dz.U. z 2015 r., poz. 612).

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Boguś
Boguś
4 miesięcy temu

Świetny pomysł i super nagroda! Na mnie możecie liczyć!