W sobotę w VIVO! Stalowa Wola pojawi się jednodniowy punkt szczepień   

W najbliższą sobotę, 17 lipca, w VIVO! Stalowa czynny będzie tymczasowy punkt szczepień przeciw COVID-19. Klienci będą mogli zaszczepić się tu jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson przy okazji zakupów. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. Punkt czynny będzie wyłącznie jeden dzień, w godz. 10.00-21.00.   

W punkcie szczepień, zlokalizowanym w VIVO! Stalowa Wola, bez wcześniejszej rejestracji mogą zaszczepić się wszyscy chętni, którzy do tej pory tego nie zrobili. Wystarczy przynieść ze sobą dowód tożsamości, na miejscu wypełnić niezbędną dokumentację i przejść szczegółową kwalifikację medyczną, na podstawie której zostanie podana szczepionka. Do dyspozycji klientów będzie jednodawkowy preparat firmy Johnson&Johnson. Organizatorem punktu jest Centrum Medyczne MEDYK. Co więcej, każdy zaszczepiony na miejscu otrzyma certyfikat, który gwarantuje swobodne podróżowanie po krajach Unii Europejskiej. Dokument ważny jest 365 dni.

Tymczasowy punkt szczepień, zlokalizowany w lokalu pomiędzy sklepem Wojas a salonem Briju, czynny będzie 17 lipca w godz. 10.00-21.00.

*********

VIVO! Stalowa Wola to jednokondygnacyjne centrum handlowe, położone w dzielnicy Poręby – najliczniej zamieszkanej części Stalowej Woli. Obiekt jest doskonale skomunikowany z miastem – dzięki dostępnej komunikacji publicznej, czy też z innymi miejscowościami, dzięki przebiegającej obok, drodze krajowej 77, w stronę Sandomierza i Rzeszowa. Dla odwiedzających dostępnych jest 1000 miejsc parkingowych rozlokowanych bezpośrednio przed wejściem do centrum handlowego. Udostępnienie rozległego parkingu było kluczowe, gdyż VIVO! posiada zasięg na poziomie 400 000 potencjalnych klientów, którzy są w stanie dotrzeć do obiektu w czasie 30-40 minut, w tym z 50 000 Tarnobrzegu czy 25 000 Sandomierza. Doskonale zbilansowany mix najemców VIVO! Stalowa Wola rozlokowany jest na 24 997 m kw. powierzchni i obejmuje m.in. kino Helios, Intermarche, Deichmann, H&M, Martes Sport, Decathlon, Media Expert, RESERVED, MOHITO, House, Cropp, SiNSAY, Home&You, Medicine, Quiosque, Diverse, CCC, SMYK, 4F, Pepco i wiele innych.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments