VIVO! Stalowa Wola świętuje kolejne urodziny

0
243

Wielkimi krokami zbliżają się 5. urodziny VIVO! Stalowa Wola. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało w dniu 10 października szereg urodzinowych atrakcji, m.in.: koncert zespołu Hey Queens, niecodzienny występ sobowtórów Jennifer Lopez i Michaela Jacksona, porady stylistki, pokazy sportowe, a także… degustacja tortu muffinkowego. Impreza urodzinowa odbędzie się w godz. 13.00-19.00. Z kolei o godz. 12.00 organizatorzy przewidzieli coś dla miłośników aktywności fizycznej – „Bieg 5na5”, czyli 5 km na 5. urodziny VIVO!.

Świętowanie urodzin VIVO! Stalowa Wola rozpocznie się w sobotę, 10 października, o godz. 13.00 od mini koncertu żywiołowej grupy Hey Queens – artystek, które zagrają hity znane z list przebojów i uwielbiane przez publiczność. Tego wyjątkowego dnia do centrum handlowego zawitają również sobowtóry ikon muzyki pop – Jennifer Lopez oraz Michael Jackson. Podczas świętowania 5. urodzin VIVO! nie zabraknie porad stylistki, która od dłuższego czasu współpracuje z centrum handlowym. Natalia Wianecka w kilku blokach modowych zainspiruje klientów w doborze kreacji inspirowanych stylem gwiazd. Organizatorzy przygotowali również coś interesującego dla sportowych maniaków – prezentację nowo otwartej siłowni Xtreme Fitness Gym oraz pokazy przygotowane przez trenerów personalnych. W bogatym programie przewidziano również wyłonienie laureatów konkursu ”Policz świeczki na torcie” oraz degustację urodzinowych muffinek. Całość urodzinowych aktywności poprzedzi „Bieg 5na5”, którego uczestnicy będą musieli przebiegnąć 5 km na 5. urodziny VIVO!.
Przed nami wyjątkowy dzień, który chcielibyśmy spędzić razem z klientami VIVO! Stalowa Wola. Z myślą o Państwie zaplanowaliśmy kilka niespodzianek i interesujących wydarzeń. Już teraz serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i odwiedzenia naszego Centrum Handlowego w dniu 10 października – mówi Paweł Wojtkowski, Dyrektor VIVO! Stalowa Wola.

Pełen harmonogram oraz regulaminy konkursów urodzinowych znajdują się na: www.vivo-stalowawola.pl  

*********

VIVO! Stalowa Wola to jednokondygnacyjne centrum handlowe, położone w dzielnicy Poręby – najliczniej zamieszkanej części Stalowej Woli. Obiekt jest doskonale skomunikowany z miastem – dzięki dostępnej komunikacji publicznej, czy też z innymi miejscowościami, dzięki przebiegającej obok, drodze krajowej 77, w stronę Sandomierza i Rzeszowa. Dla odwiedzających dostępnych jest 1000 miejsc parkingowych rozlokowanych bezpośrednio przed wejściem do centrum handlowego. Udostępnienie rozległego parkingu było kluczowe, gdyż VIVO! posiada zasięg na poziomie 400 000 potencjalnych klientów, którzy są w stanie dotrzeć do obiektu w czasie 30-40 minut, w tym z 50 000 Tarnobrzegu czy 25 000 Sandomierza. Doskonale zbilansowany mix najemców VIVO! Stalowa Wola rozlokowany jest na 23 000 m kw. powierzchni i obejmuje m.in. kino Helios, Intermarche, Deichmann, H&M, Martes Sport, Decathlon, Media Expert, RESERVED, MOHITO, House, Cropp, SiNSAY, Home&You, Medicine, Quiosque, Diverse, CCC, SMYK, 4F, Pepco i wiele innych.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments