Tanecznym krokiem, w rytmie salsy zasiliły skarbonkę Szymona

Foto: Udostępnione przez Dominikę Sarnowską

Oprac: Malgo La                                                                                                                                                W środę 26 sierpnia 2020 roku w budynku remizy strażackiej OSP w Turbi odbyła się, zapowiadana wcześniej na naszym portalu, charytatywna nauka tańca. Celem tej akcji było zebranie środków finansowych na leczenie Szymka Cholewy, wymagającego pilnego przeszczepu wątroby. Trzy tancerki ze Stalowej Woli – Dominika Sarnowska, Julia Warchoł oraz Iga Bober roztańczyły zgromadzonych uczestników, chcących wesprzeć tę szlachetną inicjatywę.

W przerwie można było wylicytować m.in. usługi kosmetyczne od salonu Agnieszki Sarnowskiej, wejściówkę dla dziecka do Leoparku, bony o wartości 15 zł do cukierni w City Parku, darmową kawę od Caffee bar w Vivo!, kosmetyki do pielęgnacji włosów od salonu fryzjerskiego NOVA, bon na dowolny bukiet od pracowni florystycznej Kameleon. Jak widać, w Stalowej Woli znaleźli się darczyńcy, którym los chorego chłopca nie jest obojętny.

Wszystkie licytacje zakończyły się pozytywnie – w sumie pozyskano kwotę 1100 zł, która zasili konto Szymka. Zbiórka potrwa do 30 sierpnia, ale już wiadomo, że rodzice chłopca mogą czekać na wyznaczenie konkretnego terminu operacji i szykować się do podróży. Osiągnięto cel – zebrano kwotę niezbędną do operacji. Wciąż jednak potrzeba środków na podróż do Włoch oraz zapewnienie małemu pacjentowi leków po operacji. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments