Stalówka zagra z wiceliderem w Sieniawie

0
298
Na zdjęciu piłkarze Stali Stalowa Wola fot. Radosław Kuśmierz/Podkarpacie Live

Po klęsce w meczu z liderem Wisłą Puławy, Stal Stalowa Wola (na razie jeszcze bez komunikatu dotyczącego wyboru nowego szkoleniowca) zagra z Sokołem Sieniawa w 18. kolejce III ligi grupy IV.

W minioną sobotę Stal podejmowała u siebie lidera z Puław, z którym doznała porażki aż 0:3! Po tym meczu ze stanowiskiem pożegnał się trener ekipy z Hutniczej Szymon Szydełko.

W ostatnich trzech kolejkach stalowowolanie zdobyli trzy punkty, z czego jednego meczu nie rozegrali (spotkanie z ŁKS Łagów przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego).
Z kolei miejscowi piłkarze z Sieniawy nie zagrali z tej samej przyczyny w poprzednich dwóch kolejkach, a w ostatnim meczu wygrali z Podhalem Nowy Targ 2:1.

Piłkarze Ryszarda Kuźmy w tym sezonie w domu spisują się znacznie lepiej niż na wyjazdach, zatem ta informacja może być przestrogą dla Stali, która jedzie w niedzielę do Sieniawy.

Mecz prawdopodobnie będzie transmitowany przez tvcom.pl. Spotkanie zostanie rozegrane 8 listopada. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 13.

Autor: Marek Jedynak

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments