Stalowa Wola – nagroda starosty dla „Trenera Roku”

0
249
Foto: Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli

„Trenerem Roku 2020” w plebiscycie Tygodnika SZTAFETA został Paweł Kosior. Patronat nad tą kategorią od lat sprawuje starosta stalowowolski. Z tej okazji, w dniu 17 lutego, zwycięskiemu szkoleniowcowi starosta Janusz Zarzeczny wręczył nagrodę.

W ostatniej edycji plebiscytu „Sztafety” tytuł najlepszego trenera Stalowej Woli zdobył Paweł Kosior, szkoleniowiec Parafialnego Klubu Sportowego San Stalowa Wola. Jest on od lat związany z rozwadowskim klubem. Najpierw występował w nim jako piłkarz, a ostatnio, trzeba przyznać, że z powodzeniem, prowadzi go jako trener.

Ucieszyłem się na wiadomość, że „Trenerem Roku” został Paweł Kosior. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę, widać, że jest dla niego prawdziwą pasją. Zaraża nią młodych zawodników, których ma pod swoją opieką w drużynie „Sanu”, a to jest niezwykle cenne. Oczywiście mam wiele uznania dla pozostałych nominowanych trenerów, często już bardzo doświadczonych i z wieloma sukcesami na koncie, ale jestem jednocześnie zdania, że musimy promować i doceniać młode pokolenie ambitnych i zdolnych szkoleniowców, jakim jest niewątpliwie Paweł Kosior. Przyszłość przed nim, trzymam za niego kciuki i życzę wielu sukcesów w pracy trenera – mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Warto podkreślić, że trener Paweł Kosior wprowadził Parafialny Klub Sportowy San Stalowa Wola do A-klasy. Obecnie jego zespół zajmuje w niej 2. miejsce. – Będziemy z całych sił walczyć o awans – zapowiedział podczas spotkania ze starostą. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments