Premiera filmu „Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola”

W najbliższy poniedziałek 14 czerwca odbędzie się premiera filmu „Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola”. Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów 82. rocznicy poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli.

Film dokumentalny „Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola” opowiada o wielkim projekcie o nazwie Stalowa Wola i ludziach, którzy go realizowali. Jego premiera odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17.15 na scenie bocznej Miejskiego Domu Kultury. Po projekcji będzie możliwość rozmowy z twórcami i bohaterami filmu.

Wcześniej jednak, bo o godzinie 16.00, zaplanowana jest Msza św. w intencji miasta Stalowej Woli, jej budowniczych i mieszkańców. Eucharystia odbędzie się w drewnianym kościele pw. św. Floriana.

Dla tych, którzy nie będą mogli przyjść na premierowy pokaz dokumentu, mamy dobrą wiadomość – film będzie emitowany w dniu premiery o godzinie 17.35 oraz 15 czerwca o godzinie 9.00 na kanale TVP Historia. 

Organizatorem wydarzenia jest Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli, a także: Stanica Kresowa, TVP Historia, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli i Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Premiera filmu „Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola”
14 czerwca 2021 r. (poniedziałek)

16.00 – Msza św. w intencji miasta Stalowej Woli, jej budowniczych i mieszkańców (Kościół pw. Św. Floriana)

17.15 – Premiera filmu pt. Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola (scena boczna MDK)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments