Pożegnanie dyrektora MOSiR-u w Stalowej Woli

Foto: Urząd Miasta Stalowa Wola

Po sześciu latach na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli rezygnację z pracy złożył Robert Nowak. Uroczyste pożegnanie dyrektora odbyło się podczas Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w dniu 14 lipca 2021 r.

Robert Nowak pracował w MOSiR-ze od 2015 roku. W tym czasie udało mu się zrealizować kilka ważnych dla miasta inwestycji, takich jak:

  • Budowa pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem.
  • Budowa zaplecza socjalnego wraz z wykonaniem renowacji nawierzchni boiska na stadionie SAN na os. Piaski w Stalowej Woli.
  • Kompleksowa termomodernizacja obiektów MOSiR w Stalowej Woli.
  • Utworzenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.
  • Rozbudowa dróg dojazdowych i miejsc postojowych, wraz z odwodnieniem, oświetleniem i przebudową sieci uzbrojenia podziemnego, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli – dojazd do hali sportowej i pływalni.

Robert Nowak był również autorem m.in. Programu Rybka – indywidualnej nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, który funkcjonował w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji od 2016 roku, a który to przejęły inne ośrodki sportowe w Polsce. Dyrektor Nowak organizował także Miejskie Lodowisko Mobilne, które przez 4 sezony zanotowało prawie 80 tysięcy odwiedzin.

Za lata owocnej współpracy oraz za wkład włożony w rozwój stalowowolskiego sportu i rekreacji podziękował dyrektorowi Robertowi Nowakowi prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny oraz przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Sobieraj.

Źródło: Urząd Miasta Stalowa Wola

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments