“Posiłek na sygnale”

0
1046
bty

 

Fundacja Uniwersytecka  w Stalowej Woli prowadząca stołówkę uniwersytecką Mensa Qul od 15 grudnia 2020 roku realizuje projekt pn. „POSIŁEK NA SYGNALE”.

Mając w pamięci początki pandemii COVID-19 oraz społeczną akcję „Posiłek dla Medyka”, w ramach której Mensa Qul dostarczyła do stalowowolskiego szpitala prawie 400 posiłków, Fundacja Uniwersytecka ponownie postanowiła wesprzeć Personel Medyczny Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli. Tym razem środki finansowe na realizację projektu pn. „POSIŁEK NA SYGNALE” zostały przekazane przez Fundację PZU, dzięki której Mensa Qul przygotuje i dostarczy od grudnia do marca 1.220 obiadów dla Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz Personelu Medycznego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Stalowej Woli. Realizacja projektu nie byłaby możliwa także bez wspaniałych Darczyńców:

  • CERKAMED Pan Wojciech Pawłowski
  • ENESTA Sp. z o.o.
  • Miasto Stalowa Wola
  • Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Stalowej Woli
  • SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli
  • Superior Industries Production Poland z o. o.
  • Zakłady Metalowe DEZAMET Nowa Dęba

Poprzez realizację projektu „POSIŁEK NA SYGNALE”, zarówno Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli, jak i Partnerzy projektu, pragną okazać solidarność i wsparcie Medykom w tej wyjątkowo trudnej pandemicznej rzeczywistości. Jest to wyraz wdzięczności Ratownikom Medycznym oraz Pracownikom SOR, którzy pracują na pierwszej linii w walce z COVID-19. Niech to nowe doświadczenie, które obecnie zdobywamy, umocni nas we wzajemnej solidarności i odpowiedzialności.

          Zarząd Fundacji Uniwersyteckiej w Stalowej Woli serdecznie dziękuje Fundacji PZU oraz wszystkim Darczyńcom za wsparcie realizacji projektu pn. „POSIŁEK NA SYGNALE”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments