Nowy uśmiech Tomasza Komendy od lekarza ze Stalowej Woli

0
312

Tomasz Komenda, niesłusznie skazany za zbrodnię w więzieniu spędził 18 lat. Jego sprawa powróciła niedawno za sprawą filmu “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który był próbą wyjaśnienia nurtujących pytań, przede wszystkim dlaczego niewinny człowiek czekał 18 lat na sprawiedliwość?

Tomasz Komenda odzyskał wolność w 2018 roku. Od tego czasu walczy o odszkodowanie, a co najważniejsze o powrót do normalnego życia.

Pomimo dramatu jaki go spotkał, Tomek jest pogodną i pełną nadziei osobą. Jego narzeczona w jednym z licznych wywiadów powiedziała: —Tomek przede wszystkim jest dobrym człowiekiem, i ujęło mnie w  nim to, że pomimo gehenny, i całego koszmaru jaki przeszedł, ta dobroć ciągle w nim jest— Niezwykła historia miłości Tomka i Ani, to ogromna szansa na powrót do normalności. Bo o to w życiu Tomasz walczy teraz najbardziej. Jego starania zostały dostrzeżone przez biznesmenów, braci Rafała i Grzegorza Collins którzy postanowili zatrudnić go w jednym ze swoich biznesów.
Kolejną osobą oferującą pomoc Tomkowi jest stalowowolski implantolog dr n. med. Piotr Trafidło, znany ze spektakularnych metamorfoz uśmiechów, mniej lub bardziej znanych osób. Multident, klinika którą prowadzi w Stalowej Woli zajmowała się ostatnio metamorfozą uzębienia jednego z braci, wtedy też pojawił się pomysł o podarowaniu nowego uśmiechu, doświadczonemu przez los Tomkowi Komendzie. O swojej inicjatywie zapoczątkowanej przez braci Collins napisał na swoim Facebooku:
Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy. @braciacollins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie. Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech! Przed Tomkiem nowe wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła, wierze że nowy uśmiech doda mu pewności siebie i na pewno im podoła.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments