Nie żyje mężczyzna – przygniotło go drzewo

Foto: Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do jakiego doszło przy wycince drzewa w miejscowości Jastkowice. Nie żyje 51-letni mężczyzna, przygnieciony przez drzewo.

22 marca przed godziną 19 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, przygniecionym przez drzewo w miejscowości Jastkowice.

Jak ustalono, 51-letni mieszkaniec gminy Pysznica udał się do lasu po drewno. Kiedy nie wrócił przed zapadnięciem zmroku, zaniepokojony syn zaczął go szukać. W lesie odnalazł leżącego, nieprzytomnego ojca, przygniecionego przez ścięte drzewo. Uwolnił go, a następnie rozpoczął resuscytację, którą kontynuowały po przybyciu inne służby. Pomimo podjętych czynności ratunkowych życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o ostrożność przy prowadzeniu tego typu prac. Wykonując prace w gospodarstwie, w lesie, nie róbmy tego w sposób rutynowy. Zawsze pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa, których przestrzeganie zapobiega utracie zdrowia, a nawet życia.

Źródło: KPP w Stalowej Woli

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments