Mistrz świata w kickboxingu Tomasz Sarara przeprowadził treningi w Stalowej Woli

0
398

W dniach 14-15 listopada odbył się I Festiwal Sztuk Walki zorganizowany przez Rozwadowskie Towarzystwo Sportowe. Wydarzenie miało miejsce w Klubie Fitness Świat Formy zlokalizowanym w Stalowej Woli ul. Rynek 38.

Ten kameralny klub cieszy się coraz większą popularnością i jak mówią trenujący, panuje tu rodzinna atmosfera i nie ma miejsca na lans i pozerstwo.

W pierwszym dniu gościł w klubie wyjątkowy sportowiec – Tomasz Sarara. Jest on wielokrotnym mistrzem Polski w kickboxingu, a od 2018r.  mistrzem świata federacji WKN w wadze superciężkiej. Jak mówi o sobie: Wszystko co robię, wykonuję z pełną mocą, a przezwyciężanie przeszkód na drodze do celu dodatkowo kształtuje mój charakter. Wszystko zaczyna się w głowie: pozytywne myślenie, pewność siebie i otoczenie życzliwych ludzi są dla mnie dodatkowym motorem napędowym do rozwoju i radości z codziennej pracy.

Kick-bokser przeprowadził dla adeptów sztuk walki pokazowe lekcje, udzielał interesujących wskazówek i każdemu z osobna służył radą w zakresie doskonalenia swoich umiejętności. Dał się również namówić naszej redakcji na krótki wywiad. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.

realizacja wideo: Karol Buczek

 

W drugim dniu odbyły się tam zawody dla członków klubu, z których portal 4miasta.pl przeprowadził transmisje live (film zamieszczamy poniżej). Walki były emocjonujące, a zawodnicy wkładali wiele serca żeby zaprezentować się jak najlepiej. Barwnym urozmaiceniem były pokazy sztuk walki, a szczególnie Capoeira – niesamowite połączenie sztuki walki, samoobrony, tańca, muzyki i rytmu.