Michał Fidziukiewicz zmienia klub. Napastnik będzie strzelał dla “Niebieskich”?

1
617

Pojawiające się od pewnego czasu w mediach doniesienia o możliwym odejściu napastnika Stali Stalowa Wola Michała Fidziukiewicza znalazły dzisiaj potwierdzenie. Klub z Hutniczej poinformował oficjalnie o rozwiązaniu kontraktu z piłkarzem. Prawdopodobnie nowym pracodawcą zawodnika będzie Ruch Chorzów.

Wcześniej klub rozwiązał kontrakty z Piotrem Zmorzyńskim (obecnie Hutnik Kraków, gdzie trenerem jest Szymon Szydełko), Oliwierem Pilchem oraz Rafałem Surmiakiem (Podhale Nowy Targ?)

Komunikat z oficjalnej strony PSA Stal Stalowa Wola – stal1938.pl :

Michał Fidziukiewicz nie będzie już piłkarzem Stali Stalowa Wola. Kontrakt z 29-letnim napastnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Michał Fidziukiewicz piłkarzem „Stalówki” był od początku sezonu 2019/2020. W pierwszym sezonie gry w zielono-czarnych barwach rozegrał 34 mecze, w których strzelił dwanaście goli. W sezonie 2020/2021 Michał zanotował 22 występy w „Stalówce”, w których zdobył 19 goli.

W przerwie zimowej Michał Fidziukiewicz został wystawiony na listę transferową Stali. Teraz kontrakt zawodnika z klubem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Michałowi dziękujemy za występy w Stali oraz za wszystkie gole strzelone dla naszej drużyny. Życzymy sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej.

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kw_idzyń
kw_idzyń
1 miesiąc temu

czyli pobyt w 3 (4) lidze będzie trwał wieki