Kreatywne i relaksujące wakacje w Plenerowej Szkole Letniej

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli zaprasza młodzież w wieku 13-18 lat, miłośników rysunku i malarstwa do udziału w Plenerowej Szkole Letniej, organizowanej w ramach Szkoły Rysunku i Malarstwa „Karpiński”. To szansa na to, by w otoczeniu niezwykłej przyrody poczuć się, jak prawdziwy mistrz ołówka i pędzla. Będzie to również okazja do poznania osób o podobnych pasjach.

W programie siedem spotkań w pięknym otoczeniu natury i historii. Zajęcia będą odbywać się w ogrodzie Muzeum Regionalnego, otoczeniu Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego, fascynującym ogrodzie w Charzewicach i zakamarkach Rozwadowa. Uczestnicy będą mieli okazję poznać wiele technik malarskich, takich jak farby akrylowe, akwarelowe, pastele i inne. Wśród zagadnień, poruszanych na zajęciach znajdą się m.in. detal architektoniczny, studium roślin czy weduta.

Udział w Plenerowej Szkole Letniej to idealny sposób na kreatywne, a zarazem relaksujące wakacje! Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek w godzinach 15:30–17:30 (od 8.07 do 19.08.2021), a poprowadzi je Magdalena Antonowicz.

Co ważne, organizator zapewnia sztalugi, podobrazia i podłoża malarskie. Uczestnik natomiast ma zapewnić sobie materiały plastyczne (farby / ołówki / pastele / pędzle).

Szczegółowy plan zajęć: www.muzeum.stalowawola.pl w zakładce: pracownia/zajęcia i kursy

Cena: 175 zł za udział w całym cyklu zajęć. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapisów pod nr tel.: 15 842 02 07 wew. 15 oraz osobiście w GMAK, ul. Rozwadowska 12.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments