Charytatywny mecz Zieloni vs Czarni

1
1445

Mecz byłych piłkarzy Stalówki, który miał odbyć się 1. stycznia ze względu na wprowadzone obostrzenia odbędzie się nieco wcześniej. Cel spotkania słuszny, bo zawodnicy chcą wesprzeć Dom Dziecka – Ochronkę im. św. Brata Alberta, więc szybko podjęli decyzję, że zagrają zaraz po świętach w niedzielę 27.12. o godz.12.

Drużyny, których składy zostaną ustalone przed samym meczem poprowadzą uznani w środowisku coachowie. Z jednej strony obecny trener seniorskiej drużyny Stali Jaromir Wieprzęć, a z drugiej duet Andrzej Kasiak – Dariusz Sajdak. Wśród awizowanych i potwierdzonych już zawodników znaleźli się m.in. Mieczysław Ożóg, Tomasz Wietecha, Piotr Piechniak, Paweł Rybak, Wojciech Nieradka, Dariusz Michalak, Marek Kusiak, Krystian Lebioda, Artur Kielarski, Marek Drozd, Jacek Maciorowski, Jakub Fabianowski, Artur Lebioda oraz Kacper Piechniak. Ciekawe czy przy okazji trener pierwszej drużyny nie zechce namówić niektórych zawodników do wznowienia piłkarskiej kariery ?
Piłkarze za cel postawili sobie uzbieranie funduszy na zakup nowej pralki na potrzeby Ochronki. Mając na uwadze ich boiskową niezłomność oraz skuteczność nie będzie z tym większych problemów. Potrzeby są jednak większe dlatego też apelujemy do naszych czytelników o wsparcie w zakupie chemii i środków czystości dla Domu Dziecka. Potrzebne środki można dostarczać bezpośrednio do placówki na ul. Wałowej 46 w Stalowej Woli. Można nas też o tym poinformować, chętnie napiszemy o szlachetnym geście.

Liczymy też na dobrą wolę firm stalowowolskich i nie tylko. Już teraz w pomoc w organizacji wydarzenia włączył się Superior Industries Production Poland Sp. z o. o. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do włożenia cegiełki w budowaniu radości i spokoju dzieci z ochronki.

Wydarzenie zorganizowane zostanie z zachowaniem aktualnych wymogów sanitarno – epidemiologicznych.

Portal 4miasta.pl przeprowadzi bezpośrednią transmisję z tej akcji. Będzie meczowy komentarz i wywiady, a na pewno radośnie i wesoło.

Już niedługo na naszym facebook.com/4miasta rozpoczniemy licytację piłki meczowej oraz koszulek z autografami legend Stalówki.

Aktualizacja: wystartowaliśmy z pierwszą licytacją, znajdziesz TU

Piłkę ufundował Sklep Maraton Stalowa Wola Okulickiego 88

Jeszcze raz prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

red. Radosław Brzyski

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
30 dni temu

Do boju