“Na sygnale” z pomocą dla stalowowolskich medyków

Fundacja Uniwersytecka  w Stalowej Woli po raz drugi realizuje projekt, którego głównym celem jest wsparcie Medyków pracujących na pierwszej linii walki z COVID-19.

24 maja 2021 roku rozpoczęła realizację projektu pn. „POSIŁEK NA SYGNALE II EDYCJA”, będącego kontynuacją projektu pn. „Posiłek na sygnale”, w ramach którego od 15.12.2020r. do 15.03.2021r. Mensa Qul przygotowała i dostarczyła 1.220 obiadów dla Zespołu Ratownictwa Medycznego, Personelu SOR, OIOM oraz oddziału kardiologii „covid-owej” Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli. W ramach II edycji projektu, Mensa Qul przygotuje i dostarczy Medykom 1.740 zestawów obiadowych. Projekt realizowany jest w terminie od 24.05.20201r. do 09.07.2021 r. Podobnie, jak przy I edycji, głównym Partnerem projektu „POSIŁEK NA SYGNALE II EDYCJA” jest Fundacja PZU.

Realizacja w/w projektów nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego przekazanego przez:

Fundację PZU

Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Stalowej Woli

Prezydenta Miasta Stalowej Woli Pana Lucjusza Nadbereżnego

SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli

Superior Industries Production Poland  Sp. z o. o.

Zakłady Metalowe DEZAMET Nowa Dęba

Indywidualni Darczyńcy

Zarząd Fundacji Uniwersyteckiej w Stalowej Woli wraz z Dyrekcją i Personelem Medycznym stalowowolskiego szpitala składa wszystkim Darczyńcom serdeczne podziękowania za wsparcie realizacji projektu pn. „POSIŁEK NA SYGNALE II EDYCJA”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments