Złoto dla Adama Kołodzieja – wspaniały sukces zawodnika MUKS ,,Wisła” Junior Sandomierz

0
146
Foto: UM w Sandomierzu

Podczas rozegranych w dniach 11-13.09.2020 r. w Radomiu Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, Adam Kołodziej osiągnął duży sukces.

Zawodnik sekcji lekkoatletycznej MUKS ,,Wisła” Junior zdobył złoty medal. Zwyciężając w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami, Adam dokonał niełatwej sztuki obrony tytułu. W ubiegłym roku także tryumfował na tym dystansie na Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, rozegranych z Raciborzu.
Oprócz Adama, znakomicie zaprezentowała się także Wiktoria Gromada, zajmując w finale konkursu trójskoku szóste miejsce z rekordem życiowym 11,72. Punkty w klasyfikacji klubowej zdobyły także zawodniczki naszego klubu Gabriela Modras i Emilia Dąbek, awansując do finałów B, odpowiednio w biegach na 400 pł i 100 m. W klasyfikacji punktowej, z dorobkiem 38 punktów, klub zajął znakomite 31 miejsce na 161 sklasyfikowanych klubów.

Po tym sukcesie Adam znalazł się w Reprezentacji Polski Juniorów. Tym razem weźmie udział w  Międzynarodowym Lekkoatletycznym Meczu U-20 Polska – Czechy w Karpaczu 20.09.2020 r.

Życzymy kolejnego już, udanego startu w reprezentacji Polski.

Źródło: UM w Sandomierzu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments