Wisła Sandomierz tylko zremisowała na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski

0
150
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 0:0
fot. Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski

W wyjazdowym meczu 11 kolejki 3 ligi grupy 4 Wisła Sandomierz zanotowała bezbramkowy remis z Orlętami Radzyń Podlaski. Sandomierzanie mają już tylko 4 oczka przewagi nad Siarką Tarnobrzeg w ligowej tabeli.

W pierwszej połowie sobotniego spotkania kibice zgromadzeni na stadionie w Radzyniu Podlaskim nie zobaczyli goli. Było to bardziej na rękę gospodarzom, gdyż aktualnie zajmują niższą, 13 lokatę w tabeli niż Wisła Sandomierz (5 miejsce), która ucieka tarnobrzeskiej Siarce i walczy o pozycję wicelidera z drużynami z czołówki na początku sezonu.

Druga część meczu przyniosła tylko kary indywidualne dla graczy Wisły. Po żółtej kartce obejrzeli Jakub Siedlecki i Kamil Bełczowski. Trener sandomierskiej drużyny Rafał Wójcik próbował jeszcze zmian. Nie przyniosły one rezultatu w postaci zdobytych bramek. Do udanych mogą ten mecz zaliczyć formacje obronne obydwu zespołów. Napastnicy natomiast nie wykazali się w sobotniej rywalizacji.

Końcowy gwizdek meczu pomiędzy Orlętami Radzyń Podlaski a Wisłą przyniósł podział punktów pomiędzy obydwa zespoły. Spotkanie w Radzyniu Podlaskim zakończyło się bezbramkowym remisem i po myśli gospodarzy.

Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz 0:0 (0:0)

Orlęta: Klebaniuk – Nowosadko (62 Baniulis), Kursa, Kot, Idzikowski, Syryjczyk, Perez (74 Kuźma), Kobiałka, Kamiński, Rycaj, Wojczuk.

Wisła: Polit – Kołoczek, Wojcinowicz, Sudy, Kuśmierczyk, Bełczowski (65 Klockowski), Tyl, Kmiotek (70 Chorab), Siedlecki, Piątkowski, Zawiślak (60 Matuszewski).

Żółte kartki: Kot – Siedlecki, Bełczowski.

Sędziował: Artur Szelc (Krosno).

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments