Świąteczna propozycja dla Małych i Dużych…

0
186

Jak wiadomo, instytucje kultury są czasowo nieczynne, co wynika z decyzji rządowej, a ma na celu skuteczne ograniczenie transmisji koronawirusa. Mimo wszystko Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście wystąpił z ciekawą, a co najważniejsze  – bezpieczną propozycją współpracy z mieszkańcami w każdym wieku.

Propozycja dotyczy wspólnej dekoracji świątecznej choinki, tradycyjnie umieszczonej w przestrzeni miejskiej na Dużym Rynku w Zawichoście. Zwykle wisiały na niej tradycyjne bombki oraz lampki. W tym roku będzie inaczej.

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście zaprasza wszystkich chętnych do odbioru pakietu półproduktów, niezbędnych do wykonania dekoracji. Umieszczona w pakiecie instrukcja z pewnością ułatwi to zadanie. Mile widziana praca zespołowa. Może to być wspaniała zabawa, która uatrakcyjni długie, jeszcze jesienne, ale już zimne wieczory.

Warto podkreślić, że patronat nad tą sympatyczną akcją objęła burmistrz Zawichostu Katarzyna Kondziołka.

Szczegóły na plakacie. Proszę nie przegapić terminów!

Oprac: Malgo La                                                                                                    Źródło: M-GOK w Zawichoście

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments