Startują projekty dotacyjne dla osób poniżej 30 roku życia

0
236

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zachęca ludzi młodych, którzy nie ukończyli 30 roku życia do rozpoczęcia własnej działalności. Zainteresowanych zaprasza do sięgnięcia po wsparcie, poprzez udział w projekcie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój #POWER. Dotacje można wykorzystać na szkolenia, rozpoczęcie i rozwój własnej działalności gospodarczej.

Projekt skierowany jest do osób przed 30 rokiem życia, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 roku i pozostają bierne zawodowo lub bezrobotne. Ponadto nie zarejestrowały się w Powiatowym lub Miejskim Urzędzie Pracy, a jednocześnie planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
Co ważne, wsparcie z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój #POWER obejmuje dotacje nie tylko na uruchomienie własnego biznesu. Poza tym na wsparcie szkoleniowe oraz pomostowe, ułatwiające prowadzenie firmy w pierwszym okresie jej działalności. Z pewnością warto skorzystać. Sięgnij zatem po swój power!

Informacje oraz listę instytucji, udzielających dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, można znaleźć poniżej.

http://power.wup.kielce.pl/…/Lista_POWER_2021_dotacje.pdf

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments