Sandomierz – nietrzeźwy, z zakazem kierował motorowerem

Foto: Pixabay

Wieczorem 4 marca sandomierscy funkcjonariusze zatrzymali 28-latka, który nietrzeźwy kierował motorowerem. Okazało się, że ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podczas interwencji mężczyzna znieważył i naruszył nietykalność interweniujących funkcjonariuszy.

W czwartkowy wieczór około godziny 20:00 sandomierscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że ulicami miasta może poruszać się nietrzeźwy mężczyzna na motorowerze. Dyżurny jednostki skierował patrol, który po chwili zatrzymał do kontroli opisywany pojazd. Jak się okazało, był to 28-letni sandomierzanin, który kierował pojazdem wbrew zakazowi prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo, badanie trzeźwości wykazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie.

Jako że mężczyzna był agresywny i podczas interwencji znieważył policjantów, a nawet naruszył ich nietykalność cielesną, zatrzymano go. Agresywnego 28-latka doprowadzono do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Źródło: KPP w Sandomierzu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments