I Mokoszyńskie Święto Plonów – jakie atrakcje przygotowano?

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Sandomierskiej 12 września 2021 roku organizuje po raz pierwszy Mokoszyńskie Święto Plonów. Impreza odbywa się pod patronatem narodowym prezydenta RP Andrzeja Dudy w stulecie odzyskania niepodległości.

Przejazd korowodu dożynkowego, msza święta dziękczynna, poświęcenie chleba i wieńca, przygotowanego przez uczniów tej szkoły oraz występy artystyczne to tylko część dożynkowych  wydarzeń, w których warto uczestniczyć.

Od godziny 13.00 na zwiedzających czekać będą stoiska wystawiennicze – szczegóły na plakacie. Organizatorzy zapowiadają także degustację chleba z lokalnych piekarni oraz gry i zabawy integracyjne. Od godziny 17.15 na swój występ zaprasza, coraz bardziej znany i uznany duet wokalno-instrumentalny Paula&Tomek, czyli Paulina Świątek i Tomek Figiel.

Obok wielu atrakcji, zaplanowanych na niedzielne popołudnie, należy pamiętać o akcji charytatywnej na rzecz Bartusia Przychodzkiego. Rdzeniowy zanik mięśni SMA można pokonać, potrzeba na to jedynie i aż 9 milionów złotych. Warto dołożyć swoją cegiełkę i przyspieszyć terapię genową chłopca.
Oprac: Małgorzata Laska
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments