Repertuar “Kina Starówka” w Sandomierzu 23.10-26.11.2020

0
255

Poniżej zapowiedź filmów z nowego repertuaru “Kina Starówka” w Sandomierzu, który obowiązywać będzie od piątku 23 października:

MULAN – jest aktorskim remakiem animacji Disneya z 1998 roku o tym samym tytule. Film opowiada historię nieustraszonej młodej dziewczyny, która w męskim przebraniu wyrusza do walki w obronie swojego kraju. Będąc nieodrodną córką wielkiego wojownika, Hua Mulan jest szybka, nieustraszona i zdeterminowana. Kiedy cesarz nakazuje, aby jeden mężczyzna z każdej rodziny służył w jego armii, Mulan zajmuje miejsce swojego chorego ojca. Jako Hua Jun staje się jednym z największych chińskich wojowników.
FILM WYŁĄCZNIE W WERSJI Z DUBBINGIEM.

POLOT PREMIERA!!! – Film obyczajowy w reżyserii Michała Wnuka, a w obsadzie m.in.: Maciej Musiałowski, Tomasz Włosok, Eryk Kulm Jr. “Polot” zapowiada się jak opowieść rodem z hollywoodzkiego kina – o pasji i niezłomności w drodze do realizacji niebosiężnych celów.

CZYŚCIEC – Poruszająca opowieść o duszach żyjących w ciałach oraz tych, które opuściły już ziemski świat. „Czyściec”, idealna propozycja na Święto Zmarłych, która skłoni nas do zadumy i zastanowienia, co jest po śmierci, a także pomoże namyślić się, jaki sami mamy na to wpływ. Najnowszy film Michała Kondrata, twórcy docenionych w Polsce i za granicą obrazów „Miłość i Miłosierdzie” i „Dwie Korony”, to próba znalezienia odpowiedzi na to, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji.

OBRAZ POŻĄDANIA PREMIERA!!! – Oparty na klasycznej powieści noir Charlesa Willeforda („Herezja oranżu palonego”), zaadaptowany przez Scotta B. Smitha Obraz pożądania jest poruszającą, ponadczasową opowieścią o niebezpiecznej ambicji, toczącą się wśród idyllicznych krajobrazów północnych Włoch.
W głównych rolach: Mick Jagger, Claes Bang, Elizabeth Debicki.

LISTY DO M.4 to nowa odsłona serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 mln widzów. Bohaterowie wracają, a ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami.

Szczegóły i bilety online: www.kinostarowka.com.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments