Przeczytaj list, wybierz podopiecznego Domu Dziecka w Łoniowie i podaruj świąteczną paczkę

0
253
Foto: Centrum Administracyjne Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie

Podobnie, jak wszystkie dzieci, podopieczni Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie piszą listy do św. Mikołaja z prośbą o wymarzony prezent. O czym marzą? 

Zachęcamy do udziału w niezwykłej Mikołajkowej Akcji na rzecz podopiecznych Domów Dziecka i Młodzieży w Łoniowie, zwłaszcza, że w tym roku wszystko wygląda inaczej.

Pandemia uniemożliwia spotkania w murach Domu Dziecka darczyńców z czekającymi na paczki dziećmi i młodzieżą. Dlatego 46 podopiecznych napisało listy, w których piszą o wymarzonym prezencie. Proszą o kredki, kosmetyki do makijażu, świąteczną piżamę, tenisówki i elektroniczny sprzęt.

Poniżej przedstawiamy wszystkie listy podpisane imieniem dziecka i podaniem wieku. Listy te będą także dostępne na stronie Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci i Młodzieży w Łoniowie oraz w lokalnych mediach.

Idea wsparcia jest bardzo prosta – czytamy wszystkie listy i wybieramy dziecko, któremu chcemy pomóc. Informację o wyborze z propozycją zakupu paczki dla konkretnego dziecka zgłaszamy pod nr tel. 572 411 650 Anna Szewczyk – Kier. Referatu Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Sandomierzu. Jeśli okaże się, że wybrane dziecko, ma już swojego patrona, wtedy zasugerujemy wybór podopiecznego, który jeszcze nie ma swojego patrona. Bardzo prosimy Paczki należy dostarczyć najpóźniej do środy 2 grudnia do siedziby Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, aby w przededniu szóstego grudnia  zdążyły dojechać  do placówki.

Iwona Piskor dyrektor Domu dla Dzieci i Młodzieży – Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci i Młodzieży zapewnia, że dzieci pisząc listy, miały nadzieję, że ich marzenia spełnią się. Wybierając prezenty miały na uwadze, że jego koszt nie powinien przekroczyć 200 złotych. –  To będzie taka Zdalna Paczka od Mikołaja. Rozpiętość  wiekowa naszych dzieci jest duża od 1 roku do 22 lat, dlatego potrzeby są różne.

Zobaczmy, o czym marzą podopieczni Domu Dziecka w Łoniowie:

http://www.powiat.sandomierz.pl/aktualnosci/przeczytaj-list-wybierz-podopiecznego-domu-dziecka-w-loniowie-i-podaruj-swiateczna-paczke.html?fbclid=IwAR2VrX3cmRPv9PwYji-_ByegDjBcTpTDIn5L5oRCV6jbhxgDdPBGV-o6Pcw

Źródło: Starostwo Powiatowe w Sandomierzu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments