Popularny aktor Mateusz Damięcki odwiedzi Ossolin – będzie członkiem jury

0
218
Foto: Miasto i Gmina Klimontów

Szkoła Podstawowa w Ossolinie po raz kolejny zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Pięknego Czytania. W tym roku odbywa się on pod hasłem „W cudownym świecie Makuszyńskiego”.

Finalistów konkursu oceniać będzie jury pod przewodnictwem znakomitego aktora Mateusza Damięckiego. W zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej, konkurs odbędzie się częściowo lub całkowicie w formule zdalnej.

Konkurs składa się z 3 etapów. Po pierwsze –  eliminacje wewnątrzszkolne. Należy je przeprowadzić w placówkach, które wyrażą chęć uczestnictwa w konkursie, do końca października 2020 roku w dowolnej formie.

Po drugie –  eliminacje międzyszkolne online. Spośród nadesłanych filmów- prezentacji, jury wyłoni po trzy osoby z każdej kategorii wiekowej do udziału w finale konkursu.

I wreszcie –  finał konkursu online lub na żywo ( w zależności od sytuacji epidemiologicznej), który odbędzie się 20 listopada 2020 roku w SP w Ossolinie.

Jury, powołane przez organizatora ( m.in. gość specjalny, aktor Mateusz Damięcki ), spośród zakwalifikowanych finalistów wyłoni zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Warto podkreślić, że na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Koordynatorem konkursu jest Ilona Kosiarska, e-mail: ikosiarska@wp.pl,
tel. 724 11 82 04.

Dodatkowe informacje znajdują się w poniższym regulaminie. Z pewnością warto jeszcze powalczyć w eliminacjach międzyszkolnych.

Regulamin konkursu

Źródło: Miasto i Gmina Klimontów                                                                            Oprac: Malgo la

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments