Pomóżmy zadbać o spokojny powrót Dominika

0
321

W środę o godzinie 12.30 w De Schatberg w Sevenum, znaleziono zwłoki Dominika Kaczora. Zawodnik Klimontowianki PBI Klimontów wyjechał tam do pracy sezonowej. Po 1 sierpnia nie można było z nim nawiązać kontaktu. Niestety, finał poszukiwań, w które zaangażowane było wiele osób, zakończył się tragicznie. Dominik Kaczor zmarł w wieku 23 lat.

Klub wystosował apel o pomoc dla rodziny zmarłego zawodnika w organizacji pogrzebu.

Nie ma słów które to opiszą, nie ma łez które okażą Nasz ból. Akcja poszukiwawcza Naszego przyjaciela została zakończona. Dziś o godzinie 12.30 w De Schatberg w Sevenum, znaleziono zwłoki Dominika. O wszelkich informacjach będziemy Państwa informować.

_____________________________________________
Uwaga bardzo ważne! Po przeczytaniu prosimy o udostępnianie a także pomoc!

Decyzją zarządu, sztabu szkoleniowego oraz zawodników LKS Klimontowianka Klimontów, klub postanawia wspomóc finansowo rodzinę Dominika Kaczora. Jak dobrze Wszyscy wiemy ściągnięcie ciała z Holandii do Polski wiąże się z ogromnymi kosztami, nie wspominając o ceremonii pogrzebowej.
Jednocześnie klub informuję iż pieniądze uzyskane z wejściówek na niedzielny mecz zostaną w całości przekazane dla rodziny Dominika. Ponadto w trakcie spotkania zostanie prowadzona także zbiórka pieniędzy na “Spokojny powrót Dominika”
Publikując ten post mamy również do Państwa prośbę.
Każda osoba która chce wesprzeć rodzinę Dominika w tej trudnej chwili proszona jest o wpłatę darowizny na konto klubu z dopiskiem “Spokojny powrót Dominika”.

Dane do przelewu:
LKS KLIMONTOWIANKA KlIMONTÓW
Nr. Konta bankowego: 07851700070090000004620001
ul. Zysmana 9, 27-640 Klimontów

fot. z FB LKS Klimontowianka PBI Klimontów

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments