Piłka ręczna. Wisła zwycięża Olimpie !

red. Radosław Brzyski

W meczu 15 kolejki 1 ligi piłki ręcznej mężczyzn szczypiorniści Wisły Sandomierz po stojącym na dobrym poziomie spotkaniu pokonali Olimpię Piekary Śląskie 32:29.

Kibice sandomierskich szczypiornistów w końcu doczekali się zwycięstwa swoich pupili. Cieszy wynik, ale chyba jeszcze bardziej postawa zawodników. Piłkarze ręczni Wisły pokazali, że stać ich na grę na bardzo dobrym poziomie. Nieliczne osoby, które mogły oglądać mecz na obiekcie sandomierskiego MOSiR oraz licznie zgromadzeni na transmisji, którą portal 4miasta prowadził za pośrednictwem internetu mieli okazję obejrzeć emocjonujące spotkanie zakończone happy endem.
Mecz był bardzo wyrównanym, trzymającym w napięciu do ostatnich minut spotkaniem. Zawodnicy pracowali ciężko na ten wynik przez całe spotkanie, a sukces gospodarzom zapewniła konsekwencja w obronie oraz bardzo dobra skuteczność w decydującym, ostatnim fragmencie pojedynku.
Zawiało optymizmem po tym meczu i oby forma, którą piłkarze zaprezentowali miała już tylko tendencję wzrostową.

SPR Wisła Sandomierz – MKS Olimpia Piekary Śląskie 32:29 (13:13)

Wisła: Werstler (10), Wiącek (6), Kabata (5), Rusin (4), Skuciński (4), Szklarski (2), Kozioł (1), Białkowski, Chudzik, Ciepliński, Malinowski, Pawelczyk, Pęgielski, Skowron, Statuch.

Poniżej relacja wideo ze spotkania, które na żywo komentował Krzysztof Szkutnik.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments