Niedziela nad zalewem w Koprzywnicy – mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku

Gminny Dzień Dziecka nad zalewem w Koprzywnicy z licznymi atrakcjami dla milusińskich w każdym wieku. Co tam się działo?

Zabawy i konkursy, spektakl teatralny, dmuchańce, pływanie łódką, szukanie skarbu i darmowe słodkości – to wszystko czekało na najmłodszych i nieco starszych mieszkańców Koprzywnicy, którzy przyszli w niedzielę nad zalew świętować Dzień Dziecka.
W ciągu kilkugodzinnej zabawy każdy znalazł coś dla siebie. Od teatralnego spektaklu i animacji z aktorami dla najmłodszych, poprzez zabawę na dmuchańcach i zjeżdżalni, pływanie łódkami z druhami strażakami, po szukanie skarbu na dnie kąpieliska w towarzystwie członków Grupy Eksploracyjno – Historycznej “Wisła”.
Można było także z bliska obejrzeć sprzęt, jakim na co dzień poruszają się policjanci i strażacy. Można było się także zmierzyć w zawodach wędkarskich. Poza tym – co ważne – odbył się tu pokaz ratownictwa medycznego. Dopełnieniem zabawy były darmowe lody, wata cukrowa i popcorn.
Całe rodziny oraz osoby indywidualne – miłośnicy sportu, mogli zmierzyć się w marszu nordic walking. Uczestnicy z uśmiechem i zapałem maszerowali ponad 2 kilometry. Każdy zawodnik na mecie otrzymał pamiątkowy medal.
Do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka zaprosiła burmistrz Aleksandra Klubińska, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Grupa Eksploracyjno – Historyczna “Wisła”oraz Koło Nr 37- Polskiego Związku Wędkarskiego w Koprzywnicy.
Za włączenie się do wspólnej akcji organizatorzy dziękują również jednostkom OSP z Koprzywnicy, Ciszycy, Gnieszowic, policji z komisariatu z Koprzywnicy, z sandomierskiej policji oraz Okręgu PZW w Tarnobrzegu.
Źródło: Miasto i Gmina Koprzywnica
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments