Nagroda Publiczności w konkursie “Porównania 29” – wybierz najlepszą pracę i zagłosuj!

0
171

W związku z sytuacją pandemii Covid-19 i w trosce o Państwa bezpieczeństwo, finisaż wystawy “Porównania 29” z galą wręczenia nagród laureatom konkursu, nie może się odbyć w Galerii BWA przy Rynek 11.

Dlatego zachęcamy Państwa do wybrania najlepszej pracy i przyznania Nagrody Publiczności w konkursie “Porównania 29” drogą mailową. Można głosować tylko na jedną pracę jednego artysty, a zdjęcia prac znajdują się na stronie BWA. http://bwasandomierz.pl/index.php?name=aktualna. 

Ponadto na stronie Strefa Sztuki w Sandomierzu. https://www.facebook.com/strefasztukisandomierz/.

Głosy prosimy przesyłać wyłącznie na adres: bwasand@pro.onet.pl w terminie od 16.01. do północy 25.01.2021 roku. Co ważne, głosy nadesłane po tym terminie oraz polubienia w mediach społecznościowych nie będą brane pod uwagę! Ponadto przypominamy – z jednego adresu mailowego można oddać tylko jeden głos!

Zgodnie z wytycznymi RODO, Państwa dane, zawarte w głosowaniu, będą przetwarzane wyłącznie w celu wyłonienia Laureata Nagrody Publiczności w konkursie “Porównania 29”.  Nie będą udostępniane żadnym podmiotom. Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzane danych w wyżej wymienionym celu.

Ponieważ nagrody w konkursie “Porównania 29” już przyznano, odsyłamy do zakładki “Aktualna wystawa”: http://bwasandomierz.pl/index.php?news=235&dir=por..

Źródło: Starostwo Powiatowe w Sandomierzu

.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments