LIVE: SPR Wisła Sandomierz podejmie Unimetal Recykling MTS Chrzanów

0
420
LIVE: SPR Wisła Sandomierz - Unimetal Recykling MTS Chrzanów

W sobotę (28 listopada o godzinie 18:00) w ramach 9. kolejki I ligi polskiej grupy D piłkarzy ręcznych SPR Wisła podejmie Unimetal Recykling MTS Chrzanów. Spotkanie będzie transmitowane przez portal 4miasta.pl.

MTS Chrzanów sprawił niespodziankę swoim kibicom i ograł Padwę Zamość w minionej kolejce. Wiślacy natomiast zdobyli punkt w Zawierciu, przegrywając po rzutach karnych
z tamtejszym Viretem.

Powtarza się sytuacja z ostatniego meczu domowego SPR-u Wisły, bo znów podopieczni Adama Węgrzynowskiego staną naprzeciw pogromcy lidera. Ostatnim razem sandomierscy szczypiorniści bez respektu podeszli do podbudowanego rywala z Końskich i zwyciężyli w Sandomierzu.Tym razem jednak zadanie wygląda na nieco trudniejsze, patrząc na pozycję chrzanowskiej ekipy w ligowej tabeli (zespół z pierwszej szóstki).

Koledzy kontuzjowanego Tomasza Cupisza będą musieli mocno pracować w ataku i w obronie od pierwszej do ostatniej minuty. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na Marcina Skoczylasa, którego bramki przyczyniły się do wygranej MTS-u nad Padwą.

Gospodarzy raczej remis w tym meczu nie satysfakcjonuje, na pewno chcieliby zawalczyć o większą pulę, o te bardzo potrzebne punkty. Jaki będzie rezultat? Zobaczymy podczas naszej kolejnej transmisji, która wystartuje w sobotę TUTAJ punktualnie o 18:00!

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments